AntyGaleria – Jak nie wykonywać instalacji

Zamieściliśmy tu zdjęcia prac wykonanych przez firmy działające na naszym rynku. Sfotografowane obiekty napotkaliśmy przy okazji wykonywania naszych zleceń lub przypadkiem zwróciły naszą uwagę niecodziennym wykonaniem.

AntyGaleria – Instalacje Odgromowe

Zastanawiający jest fakt, że inwestorzy pozwalają w taki sposób „przyozdobić” swój dach i dodatkowo jeszcze za to zapłacić.
Ponadto, jeżeli tak wykonano część naziemną instalacji odgromowej to strach pomyśleć jak została wykonana ta ważniejsza – część podziemna instalacji odgromowej (przewody uziemiające i samo uziemienie), gdzie podstawą skuteczności instalacji odgromowej jest uzyskanie odpowiednio niskiej wartości rezystancji uziemienia, by bezpiecznie odprowadzić prąd piorunowy do ziemi – co powinno zostać potwierdzone pomiarami.

Zabrze
Perełka. Brak wiedzy, umiejętności i  profesjonalnego sprzętu czyli prostowanie drutu odgromowego „na kolanie” i luźne podejście do zlecenia
– to przyczyny wykonania instalacji odgromowej w tak oryginalny sposób.

[Not a valid template]

Bytom
Budynek jednego z przedszkoli państwowych – nie miał kto przypilnować a wykonawca miał zasady sztuki budowlanej głęboko…

[Not a valid template]

Racibórz
Na tym budynku ktoś się bardzo napracował aby tak profesjonalnie pofalować drut odgromowy.

[Not a valid template]

Tarnowskie Góry
Wykonawca nie miał zielonego pojęcia o montażu instalacji odgromowych.
1. na kalenicy zamiast uchwytów gąsiorowych uchwyty dachówkowe. / 2. drut odgromowy łączony za pomocą zacisków do linek stalowych zamiast złączy odgromowych / 3. różne odstępy między uchwytami, brak odpowiednich uchwytów na kominach itd.

[Not a valid template]

Mikołów
Kolejny przykład twórczego montażu instalacji odgromowej.

[Not a valid template]

AntyGaleria – Instalacje Elektryczne

Rozdzielnia bezpiecznikowa mieszkania, w którym zlecono nam wykonanie pomiarów elektrycznych wymaganych do odbioru nowej instalacji. Wykonawca położył „nową instalację elektryczną”. W rozdzielni bezpiecznikowej zamontowano „śmieci” – prawdopodobnie wszystkie pozostałości z innych robót, moduły różnych producentów, także firmy „Fael”, której osprzęt nie jest produkowany od kilkunastu lat – Właściciel mieszkania myślał, że tak ma być.

[Not a valid template]

W jednej z zabrzańskich restauracji – budowlańcom przy remoncie nie przeszkadzało, nas jednak trochę razi.

[Not a valid template]

Czekamy na Twój telefon

tel_23693 585 893

stopka_26